Верифікований профіль
4
Місяці досвіду
3
Місяці на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
10
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
3 дні тому

Продаж будинків (2)

  • Fedorak group
    140 000 $
    778 $/м²

    Бандери

    БЕЗ КОМІСІЇ
    180 / 99.1 / 16.5 м²
    2 поверхи
    6 сот
    4 кімнати
    2023 рік побудови
    3 дні тому
    Пропонується до продажу просторий двоповерховий будинок у затишному та спокійному селі Драгомирчани — ідеальний варіант для комфортного життя поруч із містом, але без міського шуму та ритму. Загальна площа — 180 м² Земельна ділянка — 6 соток Будинок продуманий для зручності всієї сім’ї: Перший поверх: простора та світла вітальня велика кухня санвузол по всьому поверху встановлено підігрів підлоги Другий поверх: 3 окремі спальні кімнати додатковий простір, який можна облаштувати під відпочинкову зону. У підвалі розташований гараж — зручно та практично в будь-яку пору року. Будинок без меблів — ідеальна можливість облаштувати все на свій смак. Стан дозволяє одразу заїхати після мінім...
    Рієлтор
  • Fedorak group
    49 500 $
    743 $/м²

    Шевченка, 26

    БЕЗ КОМІСІЇ єОселя єВідновлення
    67 / 38 / 8 м²
    1 поверх
    17 сот
    2 кімнати
    5 днів тому
    🏡 Продається будинок у с. Березівка (центральна частина) Пропонується до продажу затишний будинок у самому центрі села Березівка — чудовий варіант для комфортного життя в тихому районі з усією необхідною інфраструктурою поруч. 📐 Основні характеристики: Площа будинку — 66,6 м² Земельна ділянка — 17 сотих Будинок розташований попри дорогу (зручний доїзд) 🏠 Планування: 2 окремі спальні кімнати Окрема кухня Ванна кімната Додаткова прохідна кімната (ідеально під гардероб або зону зберігання) 🔧 Комунікації: Власна свердловина + насос Індивідуальне газове опалення Електрика підключена Встановлено відеонагляд території 🚗 Територія: Просторий двір Гараж Підвал (ідеально для зберігання конс...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.